صفحه اصلی > محصولات

فلفل سفید

فلفل سفید گلها مقدار 80 گرمی ( Golha White Pepper Powder 80gr)

 

مشخصات و ارزش غذایی محصول

وزن

80 گرم

وزن بسته بندی

ــــــ

انرژی

ــــــ

 قند

ــــــ

چربی

ــــــ

نمک

ــــــ

اسیدهای چرب ترانس 

ــــــ

شماره پروانه بهداشت 

22/10439 

 

معرفی محصول

  فلفل سفید از میوه بوته‌ی فلفل به این شکل به دست می‌آید: همانند فلفل سیاه با این تفاوت که میوه این گیاه را زمانی که کامل رسیده و به رنگ کبود متمایل به قرمز در آمده چیده و در آب قرار می‌دهند تا خیس بخورد و لفافه آن شود، سپس خشک می‌کنند. در جریان خشک شدن رنگ دانه ها به سفید متمایل به زرد تبدیل می‌شو. از فلفل سیاه تقریباً در همه غذاها می‌توانید استفاده کنید. ولی بهتر است در سس ها و غذاهایی که نمی خواهید رنگ آنها تیره شده و خرده های فلفل سیاه در آنها دیده شوند از فلفل سفید استفاده کنید. همچنین بهتر است در جریان پخت آخرین چیزی که به غذا اضافه می‌کنید فلفل سفید یا سیاه باشد. این کار باعث می‌گردد تا عطر و طعم مطبوع آن در جریان پخت حفظ شود. مجتمع صنایع غذایی گلها فلفل سفید گلها را با هدف مقرون به صرفه ای طراحی و تولید کرده است. ظرف این محصول بسیار سبک و خوش دست می باشد. این محصول ظرفی شبیه به نمک ‌پاش دارد که سر آن با دو حالت ریزپاش و درشت پاش طراحی شده که استفاده از آن را راحت کرده است.

فواید فلفل سفید

فلفل سفید فواید زیادی برای سلامت عمومی فرد دارد. فلفل‌سفید می‌تواند برای درمان مشکلات گوارشی، مشکلات دندان، درمان دیابت، سردردهای خفیف، سرفه، سرماخوردگی یا حتی کاهش وزن استفاده‌شود. فلفل سفید حتی برای مشکلات جدی مانند سرطان و مشکلات قلبی نیز راه‌حل‌هایی در آستین دارد! به‌هرحال، مهم است که فرد برای رسیدن به نتیجه مطلوب، فلفل سفید را درست و در مقادیر مناسب مصرف‌کند. فلفل به دلیل داشتن کپسایسین، به سوزاندن چربی‌های بدن و در نتیجه به کاهش وزن کمک‌می‌کند. زیرا بیشتر داروها و روش‌های کاهش وزن حاوی کپسایسین هستند. فلفل‌سفید در درمان سردرد هم بسیار مفید است. سردرد زمانی افزایش‌می‌یابد که نوروپپتید، ماده پی، درد را به مغز منتقل‌می‌کند. به‌هرحال، کپسایسین می‌تواند مانع از این انتقال شده و درنتیجه علائم سردرد را کاهش‌دهد. با استناد به تحقیقات انجام‌شده در دانشگاه ناتینگهام و انجمن تحقیقات سرطان امریکا، کپسایسین موجود در فلفل‌سفید می‌تواند بعضی از سلول‌های سرطانی را بکشد. یافته‌ها حاکی از آنند که فلفل سفید برای سرطان پروستات بسیار مفیداست؛ به‌هرحال تحقیقات بیشتری در این زمینه هنوز درحال انجام است.

 

از دیگر فواید فلفل سفید: سرفه را درمان‌می‌کند، ضداحتقان (گرفتگی)، کنترل فشارخون، از زخم معده جلوگیری‌می‌کند، افزایش سلامت قلب، خواص آنتی‌اکسیدان، گوارش را بهبودمی‌بخشد،کنترل قندخون، دندان‌درد را درمان‌می‌کند، از نفخ جلوگیری‌می‌کند، بینایی را تقویت‌می‌کند، درمان آب‌مروارید، جلوگیری از سرطان پوست، درمان پیسی، رفع چین‌وچروک، درمان شوره سر، سلامت استخوان‌ها را بهبود می‌بخشد، آرتروز را درمان می‌کند، برای افراد کم اشتها مفید است و ... .

 

 


محصولات مشابه