صفحه اصلی > محصولات

دان فلفل سیاه

 (Black Pepper 60 gr) دان فلفل سیاه 60 گرمی

 

مشخصات و ارزش غذایی محصول

وزن

60 گرم

وزن بسته بندی

ــــــ

انرژی

ــــــ

 قند

ــــــ

چربی

ــــــ

نمک

ــــــ

اسیدهای چرب ترانس 

ــــــ

شماره پروانه بهداشت سلامت

10439\22

 

 

معرفی محصول

دان فلفل سیاه گلها به صورت آسیاب نشده‌ است و باید خودتان قبل از استفاده آن را بسایید، در نتیجه عطر فلفل سیاه خیلی بهتر و باکیفیت‌تر از فلفل سیاه پودر شده خواهد بود. فلفل سیاه دوست همیشگی نمک است و همیشه نمکدان‌ها به صورت جفت برای فلفل سیاه و نمک ساخته می‌شوند. از همین می‌توان فهمید فلفل سیاه چقدر پرمصرف است. استفاده از فلفل سیاه در تهیه سوپ، مزه و عطر آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. فلفل سیاه بیشتر از اینکه تند باشد، به غذا عطر می‌دهد. شرکت‌«گلها» طی فرایندی کاملا بهداشتی این محصول را تولید و عرضه کرده است. این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخورار بوده و کاملا یکدست و تمیز است. مجتمع صنایع غذایی گلها در ظروفی به نام «پت» 60 گرم ازین محصول را گنجانده و روانه بازار گردانیده است. این پت ها بسیار سبک و خوش دست می باشند و درب آن به سه حالت ریز پاش، متوسط و درشت پاش طراحی شده است. فلفل سیاه از ادویه‌های بسیار پرخاصیت است که آنتی‌اکسیدان موجود در آن مانع از آسیب رادیکال‌های آزاد به سلول می‌شود.همچنین تسکین دهنده‌ای عالی برای سرماخوردگی است.

 

سیاه خوش‌عطر     

فلفل سیاه میوه‌ی خشک شده تیره رنگ گیاه فلفل است. پودر فلفل سیاه ادویه‌ای با طعم تند و سوزنده است. پودر فلفل حاصل آسیاب فلفل بوده که در اکثر غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم جزو کسایی هستید که به غذاهای تند علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پودر فلفل سیاه در غذاهایتان استفاده کنید. این پودر هم در حال پخت غذا و هم بعد از پخت غذا، در حال سرو غذا می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. پودر فلفل سیاه در مقایسه با پودر فلفل قرمز، عطر بیشتری داشته و از تندی به نسبت کمتری برخوردار است. خواص فلفل سیاه برای سلامتی پوست و مو، واقعا بسیار زیاد و شگفت‌انگیز است. فلفل سیاه یکی از معمول‌ترین ادویه‌های استفاده‌شده در غذاهای مختلف در سراسر دنیاست. فلفل سیاه هم به شکل سالم و هم به‌صورت پودر مصرف ‌می‌شود. این پودر فلفل حاوی پتاسیم، منیزیم، آهن، ویتامین K و ویتامین C است.

 

جدا از مزه تند، فلفل سیاه فواید خاص دیگری هم دارد که باید درنظرگرفته‌شوند. فلفل سیاه به گوارش کمک می‌کند. فلفل سیاه فرآیند گوارش را با ترشح اسید هیدروکلریک، به‌عنوان یک هشدار قبل از غذا، آسان ‌کرده و بنابراین به جلوگیری از بیماری‌های مربوط به روده و معده کمک‌می‌کند. مواد مغذی ضروری مانند منگنز، پتاسیم، آهن، فیبر رژیمی، و ویتامین‌های C و K در فلفل سیاه یافت‌می‌شوند.محصولات مشابه